פיתוח, שיקום והקמת שכונות

שכונת מורשת מודיעין

ראשי > פיתוח, שיקום והקמת שכונות

פיתוח, שיקום והקמת שכונות

המדינה, אשר משקיעה רבות בפיתוח תשתיות מתקדמות, עוברת תהליך מואץ של התרחבות והתחדשות עירונית אשר יוצר במשך שני העשורים האחרונים תהליך של "זחילה ונדידה" לפריפריות וחיזוק שלהן באוכלוסיות צעירות וחזקות  יותר מבחינה סוציו-אקונומית אשר מחפשות פתרונות דיור ליוקר המחיה הגואה באזורי ביקוש מבלי לוותר על איכות חיים. תהליך זה הינו תוצאה של פיתוח תשתיות מתקדמות ומימוש מרבי של המשאבים הקיימים תוך יצירת תנאי מחיה איכותיים. פרויקטים מסוג זה מייצרים חיים חדשים למאות אלפי ישראלים ופותחים דלתות למגוון רחב של אפשרויות שלא היו קיימות בעבר.

במסגרת הפרויקטים לקחה החברה חלק במכלול פעולות ותרמה מניסיונה העשיר ומקצועיותה. במסגרת פרויקטים אלו מבוצעות עבודות הנדסיות מורכבות, הן עבודות הנחת תשתיות עירוניות לרבות קווי מים, תיעול ביוב, הנחת תשתיות חשמל, תקשורת ותאורה והן עבודות פריסת  רחובות וכבישים.

כחלק מחלק משמעותי זה בפעילות החברה, "מאלקום הנדסה" נרתמת לא רק בליווי פרויקטים להקמת שכונות חדשות אלא גם לוקחת חלק פעיל בשיקום ושדרוג של שכונות אשר "נשכחו מאחור" ברבות השנים והפכו למייצגים של הזנחה והתפוררות תשתיות. החברה לוקחת חלק פעיל בליווי הליכי השיקום במקום לרווחת התושבים ומלווה את הפרויקטים עד סיומם המוצלח.

החברה שמה לעצמה כחזון לקחת חלק בפיתוח המואץ ובתנופת הבניה של מדינת ישראל. כחלק מאסטרטגיה מקצועית זו, מיקמה אותו במרכז פעילותה וממקדת בו מאמצים רבים במטרה להוביל תהליכים בצורה מקצועית ולתרום את חלקה בבניין הארץ מתוך מניעים אידיאולוגיים ומקצועיים המשתלבים יחדיו בהרמוניה. החברה רואה בקהילתיות והגשמת ערך הקהילה בארץ כמוטיב מרכזי בכל פעילותה ומשמרת אותו כחלק מההבנה שקהילתיות היא המפתח לחיים טובים יותר בארץ.

This site is registered on wpml.org as a development site.