אודותינו

ראשי > אודותינו

אודותינו

מאלקום הנדסה אזרחית בע"מ היא חברה מובילה לליווי פרויקטים רחבי היקף בענף התשתיות והבנייה. צוות החברה מונה מעל לעשרים מהנדסים מוסמכים ואנשי מקצוע טכניים, שלוקחים חלק מרכזי בפרויקטים רחבי היקף ועתירי תקציבים בתחומי התשתיות והבנייה – הקמת מבנים, הקמת תשתיות תחבורה, סלילת ואחזקת כבישים, בניית מחלפים וגשרים, בניית מגרשי ספורט, פיתוח שכונות חדשות ועוד.

מאלקום הוקמה ב-2016 ע"י אינג' מאלק אבו מאדי ( M.Sc.), מהנדס אזרחי מנוסה ומרצה להנדסה באחד המכללות הגדולות בדרום. מאלק אבו מאדי הינו בעל רישיון מהנדס מטעם רשם המהנדסים והאדריכלים במשרד הכלכלה.

צוות שמחויב לחדשנות

הצוות של מאלקום משלב ניסיון מקצועי עם רוח צעירה שמקדשת חדשנות. מהנדסי החברה הם טכנולוגיים בהכשרתם ובאוריינטציה המקצועית שלהם, והם מיישמים את הידע שרכשו באמצעות מגוון רחב של טכנולוגיות שמיועדות לענף ההנדסה האזרחית. הפתיחות המחשבתית של מהנדסי החברה, יחד עם המחויבות לקדמה ולחדשנות, מאפשרת לצוותי העבודה לאתר בעיות פוטנציאליות ולפתור אותן ביעילות מקסימלית.

 

השקעה מובילה להצלחה

הצוות של מאלקום מפקיד על עבודה באווירה חיובית ומשפחתית, הן במשרדי החברה והן בעבודה השוטפת עם הלקוחות, מתוך האמונה שיחס חיובי מקדם איכות ומייצר הצלחה. בנוסף, מאלקום משקיעה במעורבות קהילתית, ומציעה תכנית הכשרה מעשית בת שלושה חודשים למהנדסים שזה עתה סיימו את לימודיהם. תכנית ההכשרה ממומנת במלואה על ידי החברה.

 

מימוש מצוינות הנדסית

אנו מספקים ללקוחותינו מעטפת שירותים הנדסית עם ערך מוסף גבוה במיוחד. במהלך השנים, עבדנו עם עיריות ורשויות מקומיות, משרדים ממשלתיים, יזמים פרטיים והחברות הקבלניות המובילות במשק. נשמח לסייע גם לכם.

This site is registered on wpml.org as a development site.